Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje 2018 - 2019 18.6.

Důležité!!  pokud se nominovaný hráč nemůže z jakéhokoli důvodu zúčastnit turnaje, je důležité včas informovat trenéra 

602 346145 ! Děkujeme.

 

TURNAJE  2018

24.6. 2018  Čáslav  Krajské finále starších přípravek r.2007 a 2008

Nominace:

Sraz: 6:30, společný odjezd rodičů i hráčů autobusem v 6:45 ze Stadionu v Neratovicích.

KF finále přípravek se hraje na dvou hřištích současně a rozhodujícím kritériem není počet bodů,ale počet vstřelených branek

Technická ustanovení – HRAJE SE DLE PRAVIDEL 5+1 ,SŘ A TĚCHTO PROPOZIC.
Hraje se systémem každý s každým v základních skupinách „A“ a „B“. Dle pořadí ve skupinách sehrají týmy již jen jeden zápas o konečné umístění.
Hraje se současně na 2 hřištích. Prvních 12 minut tým A „domácích“ proti A týmu „hostů“ a B tým domácích proti B týmu „hostů“.
Druhých 12 minut se týmy „překříží“ A tým „domácích“ proti týmu B „hostů“ a B tým „domácích“ proti A týmu „hostů“. Výsledek je pak součtem gólů z obou zápasů.
HRÁČI TÝMU „A“ NESMÍ STŘÍDAT DO TÝMU „B“ A OPAČNĚ !
Výjimku tvoří zranění brankaře. Zraněný brankař již pak nesmí pokračovat v turnaji, aby se jeho zdravotní stav nezhoršil.
Hrací doba
2x12 minut (přestávka 5 min)

 

KRAJSKÉ FINÁLE STARŠÍ PŘÍPRAVKA – „U11“ SKUPINA „B“
1. FK Neratovice-Byškovice
2. SK Benešov
3. SK Vyžlovka
4. FK Kolín

ČASOVÝ ROZPIS : SKUPINA „B“
 čas            soupeř                         soupeř       rozpis hřiště
1. 09:00 FK Neratovice-Byškovice - FK Kolín       1-4 č.3-4
2. 09:35 SK Benešov  - SK Vyžlovka                     2-3 č.3-4
3. 10:25 FK Kolín - SK Vyžlovka                            4-3 č.3-4
4. 11:00 FK Neratovice-Byškovice -  SK Benešov 1-2 č.3-4
5. 11.50 SK Benešov  - FK Kolín                            2-4 č.3-4
6. 12.25 SK Vyžlovka  - FK Neratovice-Byškovice 3-1 č.3-4

KRAJSKÉ FINÁLE STARŠÍ PŘÍPRAVKA – „U11“ SKUPINA „A“

1. FK Čáslav
2. TJ Viktoria Vestec
3. Sporting Mladá Boleslav
4. FK Bohemia Poděbrady

1. 13.15   4.místo A   4. místo B   7.- 8. místo č.1-2
2. 13.15   3.místo A   3. místo B   5.- 6. místo č.3-4
3. 13.50   2.místo A   2. místo B   3.- 4. místo č.1-2
4. 13.50   1.místo A   1. místo B   1.- 2. místo č.3-4

Sezóna 2018 - 2019

Přihlášený fotbalový turnaj U11 Ondrášovka Cup 2018-19 

hraje se 7+1

předběžné termíny:

Předkola: U11: 18. 9. 2018 (úterý)

?Kvalifikace: U11: 15. - 18. 10. 2018

 

Přihlášené fotbalové turnaje U11 Milovice 2018-19 

 

 

NOMINACE HRÁČŮ NA TURNAJ
- v týdnu před víkendovým zápasem nebo turnajem budou vybraní hráči nominováni trenérem
- u nominace bude přihlédnuto k aktuální výkonnosti dětí
- nominace dětí je plně v kompetenci trenérů

- pokud se nominovaný hráč nemůže z jakéhokoli důvodu zúčastnit, je důležité včas informovat trenéra