Jdi na obsah Jdi na menu
 


**Proběhlo**

10.2. Sobota Přátelský zápas hala TJ Neratovice 9.30-13.00

Fotbalové turnaje Spolku sportující mládeže Milovice r.2008

Fotbalové turnaje Spolku sportující mládeže Milovice r.2008

20.1.2018  odp 

Nominace: Matouš, Prokop, Jakub, Šimon, Adam, Robin, Lukáš, Hynek, Dominik K.

Kluci vybojovali  4.místo  ze 6 týmů

Vyhlášen nejlepší brankář turnaje  Matouš Moták(FK Neratovice)yessmiley

Milovice 20.1.

Fotbalové turnaje Spolku sportující mládeže Milovice r.2008

7.1.2018  odp 

Nominace: Dominik, Jakub, Prokop, Hynek, Radovan, Chahin, Matyáš, Matěj, Martin

Kluci vybojovali  3.místo  ze 6 týmů

Vyhlášen nejlepší obránce turnaje  Hynek Kučera(FK Neratovice)yessmiley

7.1. 2018 Milovice

 

Fotbalové turnaje Spolku sportující mládeže Milovice  r.2008

UMT Milovice   ((kopačky))

 

Fotbalové turnaje Spolku sportující mládeže Milovice r.2008

UMT Milovice   ((kopačky))

Turnaj Partnerských klubů Slavie

18.11.2017           12:00 – 15:00
Pořadatel: SK Slavia Praha - fotbal a.s.
Místo: UMT v TC Eden, Vladivostocká 1460/10, Praha 10

Nominace: Matyáš, Hynek, Radovan, Šimon, Adam, Chahin, Dominik, Jakub, Prokop, Lukáš

turnaj Slavie

rozpis xls

Fotbalové turnaje Spolku sportující mládeže Milovice r.2008

 UMT Milovice   ((kopačky))

Fotbalové turnaje Spolku sportující mládeže Milovice r.2008

 UMT Milovice   ((kopačky))

Ondrášovka Cup U10  3. 10. 2017 Souš Most

V kvalifikaci  kluci vybojovali  7.místo  z 8 týmů.

Nominace: Matouš, Lukáš, Jakub, Prokop, Hynek, Dominik, Radovan, Matěj, Martin, Šimon, Adam

hřiště Baník Souš Most

Los kvalifikací:

- SK Junior Teplice z.s....postup do finále

- FK Mladá Boleslav a.s...postup do finále

- FK Ústí nad Labem, a.s.

- FK Baník Sokolov a.s.

- 1.FC Karlovy Vary a.s.

- Mostecký FK o.p.s.

- SK Roudnice nad Labem   

- FK Neratovice-Byškovice s.r.o. 

 

Ondrášovka Cup předkolo  poháru mládeže FAČR:

Na turnaji  kluci vybojovali  postupové ***2.místo**** z 8 týmů  smileyyes

Předkolo skupina F:

U10 - 30. 8. 2017 Roudnice nad Labem

Nominace: Chahin, Lukáš, Dominik, Prokop, Jakub, Radovan, Hynek, Adam, Matouš

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Sportovní klub Roudnice nad Labem 7 6 1 0 20:6 19
2 FK Neratovice-Byškovice s.r.o. 7 5 1 1 34:16 16
3 FK Litoměřicko, z.s. 7 4 2 1 23:12 14
4 ABC Braník fotbal, z. s. 7 3 2 2 25:25 11
5 JUNIOR CHOMUTOV, z.s. 7 3 1 3 25:22 10
6 Sportovní klub Střešovice 1911 7 2 1 4 16:21 7
7 SK Štětí, z.s. 7 1 0 6 8:28 3
8 Český lev - Union Beroun, z.s. 7 0 0 7 0:21 0

 

Krajské finále mladších přípravek U9

24.6.2017 sobota Poděbrady

Na turnaji  kluci vybojovali  ***3. místo**** z 10týmů  smileyyes

PROPOZICE FINÁLE U9 Poděbrady 24.6. 2017a.pdf

Nominace: Hynek, Radovan, Lukáš, Dominik, Chahin, Matyáš, Martin, Matouš, Matěj, Jakub, Prokop, Robin

Výsledky Krajské finále mladších přípravek "U9" 24.6.2017 Poděbrady

http://www.skfs.cz/clanek/krajske-finale-mladsich-pripravek-quotu9quot.html

Výsledky TABKFU9.pdf

Přátelský turnaj SK Slavia Praha r.2008

19.3. 2017   9-13 h

Týmy: Partnerské kluby SK Slavia Praha

Rozpis turnaje PK pro U9 - 19.3.pdf

Nominace: Hynek, Chahin, Dominik, Lukáš, Matouš, Prokop, Jakub, Martin

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice   ((kopačky))

12.3.2017

Nominace:  Dominik, Hynek, Matyáš, Lukáš, Radovan, Chahin, Martin, Matěj.

Na turnaji  kluci vybojovali  ***1.místo**** z 6 týmů  smileyyes

Vyhlášen nejlepší útočník turnaje  Radovan Seifert (FK Neratovice)yessmiley

2008 12.3.2017a dopoledne.pdf

..............................................................................................

 

............................................................................................