Jdi na obsah Jdi na menu
 


**Proběhlo**

 

Ondrášovka Cup U10  3. 10. 2017 Souš Most

V kvalifikaci  kluci vybojovali  7.místo  z 8 týmů.

Nominace: Matouš, Lukáš, Jakub, Prokop, Hynek, Dominik, Radovan, Matěj, Martin, Šimon, Adam

hřiště Baník Souš Most

Los kvalifikací:

- SK Junior Teplice z.s....postup do finále

- FK Mladá Boleslav a.s...postup do finále

- FK Ústí nad Labem, a.s.

- FK Baník Sokolov a.s.

- 1.FC Karlovy Vary a.s.

- Mostecký FK o.p.s.

- SK Roudnice nad Labem   

- FK Neratovice-Byškovice s.r.o. 

 

Ondrášovka Cup předkolo  poháru mládeže FAČR:

Na turnaji  kluci vybojovali  postupové ***2.místo**** z 8 týmů  smileyyes

Předkolo skupina F:

U10 - 30. 8. 2017 Roudnice nad Labem

Nominace: Chahin, Lukáš, Dominik, Prokop, Jakub, Radovan, Hynek, Adam, Matouš

 

Rk. Družstvo Záp. + 0 - Skóre Body
1 Sportovní klub Roudnice nad Labem 7 6 1 0 20:6 19
2 FK Neratovice-Byškovice s.r.o. 7 5 1 1 34:16 16
3 FK Litoměřicko, z.s. 7 4 2 1 23:12 14
4 ABC Braník fotbal, z. s. 7 3 2 2 25:25 11
5 JUNIOR CHOMUTOV, z.s. 7 3 1 3 25:22 10
6 Sportovní klub Střešovice 1911 7 2 1 4 16:21 7
7 SK Štětí, z.s. 7 1 0 6 8:28 3
8 Český lev - Union Beroun, z.s. 7 0 0 7 0:21 0

 

Krajské finále mladších přípravek U9

24.6.2017 sobota Poděbrady

Na turnaji  kluci vybojovali  ***3. místo**** z 10týmů  smileyyes

PROPOZICE FINÁLE U9 Poděbrady 24.6. 2017a.pdf

Nominace: Hynek, Radovan, Lukáš, Dominik, Chahin, Matyáš, Martin, Matouš, Matěj, Jakub, Prokop, Robin

Výsledky Krajské finále mladších přípravek "U9" 24.6.2017 Poděbrady

http://www.skfs.cz/clanek/krajske-finale-mladsich-pripravek-quotu9quot.html

Výsledky TABKFU9.pdf

Přátelský turnaj SK Slavia Praha r.2008

19.3. 2017   9-13 h

Týmy: Partnerské kluby SK Slavia Praha

Rozpis turnaje PK pro U9 - 19.3.pdf

Nominace: Hynek, Chahin, Dominik, Lukáš, Matouš, Prokop, Jakub, Martin

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice   ((kopačky))

12.3.2017

Nominace:  Dominik, Hynek, Matyáš, Lukáš, Radovan, Chahin, Martin, Matěj.

Na turnaji  kluci vybojovali  ***1.místo**** z 6 týmů  smileyyes

Vyhlášen nejlepší útočník turnaje  Radovan Seifert (FK Neratovice)yessmiley

2008 12.3.2017a dopoledne.pdf

..............................................................................................

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice   ((kopačky))

5. 3. 2017 odp.

Nominace:  Hynek, Matyáš, Lukáš, Radovan, Chahin, Martin, Matěj, Dominik

Na turnaji  kluci vybojovali  ***1.místo**** z 6 týmů  smileyyes

Vyhlášen nejlepší útočník turnaje  Radovan Seifert (FK Neratovice)yessmiley

2008 5.3.2017 odpoledne.pdf

............................................................................................

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice   ((kopačky))

26. 2. 2017

Nominace:  Hynek, Dominik, Chahin, Prokop, Jakub, Radovan, Lukáš, Matouš
Na turnaji  kluci vybojovali  3.místo z 6 týmů  smileyyes

Vyhlášen nejlepší útočník turnaje  Radovan Seifert (FK Neratovice)yessmiley

2008 26.2.2017 odpoledne.pdf

..................................................................................................

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice   ((kopačky))

28. 1. 2017

Nominace:  Hynek, Dominik, Chahin, Prokop, Jakub, Radovan, Lukáš, Matyáš

Na turnaji  kluci vybojovali 2.místo z 5 týmů  smileyyes

Vyhlášen nejlepší útočník turnaje  Radovan Seifert (FK Neratovice)yessmiley

................................................................................................................

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice  

21.1. 2017

Nominace: Matouš, Lukáš, Hynek, Dominik, Martin, Jakub, Radovan, Matěj

Na turnaji  kluci vybojovali 3.místo z 6 týmů  smileyyes

2008 21.1.2017 dopoledne.pdf

......................................................................................................

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice   

18.12.2016

Nominace: Dominik, Radovan, Hynek, Chahin, Lukáš, Jakub,  Matouš.

2008 18.12.2016 dopolednea.pdf

Na turnaji  kluci vybojovali  2.místo z 6 týmů  smileyyes

Vyhlášen nejlepší brankář turnaje  Matouš Moták (FK Neratovice)yessmiley

........................................................................................................

Vánoční turnaj rodičů FK Neratovice - Byškovice

V neděli 11. 12.  uspořádal klub FK Neratovice-Byškovice vánoční turnaj rodičů... zúčastnilia se družstva U6, U8, U9, U10,  maminky, žáci, dorost a trenéři.

Naše mužstvo U9, v zastoupení rodičů

Mejri Nizar yesSeifert PetryesMoták Radek yesRadil Lukáš yes

Kalina Martin yesVeselý yes Šulc yes Kučera Tomášyes,

vybojovalo krásné 4. místo z 8 týmů.smileyyes

 

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice   

Sobota 26.11.2016, odpoledne

Nominace: Radovan, Hynek, Lukáš, Dominik, Jakub, Prokop!, Matouš, Chahin

Na turnaji  kluci vybojovali  2.místo z 5 týmů  smileyyes

Vyhlášen nejlepší brankář turnaje  Matouš Moták (FK Neratovice)yessmiley

2008 26.11.2016 odpoledne.pdf

 

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice   

Neděle 13.11.2016, odpoledne

Nominace: Hynek, Radovan, Dominik, Chahin, Lukáš, Matyáš, Matěj

Na turnaji  kluci vybojovali  3.místo z 6 týmů  smileyyes

 

Fotbalový turnaj Spolku sportující mládeže

UMT Milovice   

Neděle 6.11.2016, dopoledne

Nominace: Hynek, Radovan, Dominik, Chahin, Lukáš, Matyáš, Matěj

Na turnaji  kluci vybojovali  2.místo z 6 týmů  smileyyes

Vyhlášen nejlepší brankář turnaje  Matýsek Radil (FK Neratovice)yessmiley

 

Fotbalový turnaj Matěje Kocourka 

Sobota  17. září 2016

Sraz: 8.15

Nominace : Hynek, Radovan, Dominik, Chahin, Lukáš, Matyáš, Martin, Matouš

Na turnaji  kluci vybojovali  7.místo z 19 týmů smileyyes

Ve skupině 5 týmů 1x prohráli a skončili na 2 místě, bojovali o umístění 5. - 8.místa.

Fotbalový turnaj Jiřího Maška

Sobota  10. září 2016

NOMINACE: Hynek, Radovan, Chahin, Dominik, Matouš, Lukáš, Matyáš,  Martin

Na turnaji  kluci vybojovali  6.místo z 12 týmů smileyyes

 

Ondrášovka Cup 2016 - 2017 pohár mládeže FAČR: 

NOMINACE:  Hynek, Radovan, Chahin, Dominik, Lukáš,
                     Matyáš,  Martin, Matouš

Kategorie U9: 5+1 hrací čas 13 min dle pravidel FAČR

Skupina „A“ - termín: - pondělí 5.9. 2016                      

Na turnaji  kluci vybojovali  3.místo z 8 týmů smileyyes. Hrálo se o 2 postupová místa. Postoupili fotbalisté z FK Junior Strakonice z.s. a TJ ABC Braník, z. s., kteří vstřelili nejvíce branek. Postup nám unikl o 1 gól.

ČAFC Praha - FK Neratovice-Byškovice s.r.o.
FK Neratovice-Byškovice s.r.o. - Mostecký fotbalový klub o.p.s.