Jdi na obsah Jdi na menu
 


OP 2017-18 starší příp.B r2008

OP starší přípravka 2007 a ml. jaro 2018

10. 6. 2018 10:00   FK Neratovice-Byškovice B : TJ AFK ELETIS LUŽEC   2 : 13

Nominace: Radovan, Matouš, Šimon, Dominik K., Lukáš, Robin, Prokop, Jakub, Tadeáš, Cikánek, Brčák
Omluven:  Martin, Adam, Michal, Hynek, Matěj, Matyáš, Pavel

2. 6. 2018 11:30  TJ Sokol Horní Počaply : FK Neratovice-Byškovice C  5 : 11

Nominace: Robin, Pavel, Radovan, Hynek, Matěj, Dominik, Lukáš, Matyáš
Omluven: Matouš, Martin, Šimon, Adam, Jakub, Prokop, Michal, Tadeáš

2. 6. 2018 13:30  FK Kralupy 1901 : FK Neratovice-Byškovice B   12 : 0

Nominace:Radovan, Hynek, Matěj, Matouš, Šimon, Dominik, Lukáš, Matyáš, Robin
Omluven:  Martin,  Adam, Jakub, Prokop, Michal, Tadeáš

29.5.2018 úterý 17:30  FK Neratovice-Byškovice B :  FC Mělník A  1 : 7

Nominace: Radovan, Hynek, Matěj, Šimon, Jakub, Dominik K., Lukáš, Prokop, Matyáš, Martin-omluven

24.5.2018 18:00  FK Čechie Kralupy A : FK Neratov-Byškovice B  11 : 3

Nominace: Radovan, Hynek, Matěj, Šimon, Jakub, Dominik K., Lukáš, Prokop, Matyáš

26.5.2018 10:00  SK Mšeno z.s : FK Neratov-Byškovice C  1 : 11

Nominace: Pavel, Martin-omluven, Adam, Šimon, Matěj, Tadeáš, Radovan, Jakub, Hynek, Prokop

19.5.2018 10:00  FK Neratov-Byškovice C :  TJ Sokol Tišice     14 : 4

Nominace: Pavel, Robin, Adam, Matěj-omluven, Šimon, Matouš, Prokop, Dominik, Tadeáš-omluven, Michal, Hynek

Sraz: 9.30 hřiště Byškovice

15.5.2018  ( 7.4.) 17:30   FK Neratov-Byškovice B  :  TJ Liaz Vehlovice, z.s.   9 : 2

Nominace:  Radovan, Martin, Hynek, Matěj, Šimon, Jakub, Dominik, Lukáš, Tadeáš, Prokop


12.5.2018 10:00   TJ Liaz Vehlovice, z.s.: FK Neratov-Byškovice B  5: 3

Nominace:  Radovan, Martin, Hynek, Matěj, Šimon,  Jakub, Prokop, Matyáš, Adam
 

12.5.2018 12:30   STM Byšice/Čečelice : FK Neratov-Byškovice C 6 : 7

Nominace:  Matouš, Pavel, Robin, Adam, Šimon, Matěj, Michal, Tadeáš
 

6.5.2018 14:30   TJ AFK ELETIS LUŽEC : FK Neratov-Byškovice B  4 : 5

Nominace: Radovan, Martin, Hynek, Dominik K., Lukáš, Jakub, Prokop, Matyáš, Tadeáš

29.04.2018 10:00  FK Neratov-Byškovice B : FK Kralupy 1901    3 : 11

Nominace: Radovan, Martin, Hynek, Matěj, Šimon, Dominik K., Jakub, Lukáš, Matouš

29.04.2018 11:30  FK Neratov-Byškovice C : TJ Sokol Horní Počaply  18: 0

Nominace: Pavel, Robin, Adam, Šimon, Matěj, Tadeáš, Lukáš, Radovan, Prokop.

24.04.2018 17:45  Úterý FC Mělník  A : FK Neratov-Byškovice B  20 : 1

Nominace: Radovan, Martin-omluven, Hynek, Matěj, Šimon, Dominik K., Jakub, Lukáš, Prokop, Matyáš

22.04.2018 11:00  FK Neratov-Byškov C : SK Mšeno  9 : 8

Nominace: Matouš, Pavel, Robin, Adam, Šimon, Matěj, Michal, Tadeáš-omluven, Lukáš.

14.04.2018 10:00  TJ Sokol Tišice : FK Neratovice-Byškovice C  2 : 13

Nominace: Matouš, Pavel, Robin, Adam , Šimon, Matyáš-neomluven, Hynek, Prokop, Tadeáš, Dominik K.

15.04.2018  10:00  FK Neratovice-Byškovice B : FK Čechie Kralupy A     4 : 15

Nominace: Radovan, Martin, Hynek, Matěj, Šimon, Dominik K., Jakub, Lukáš, Matouš

07.04.2018 11:30  FK Neratov-Byškov C : STM Byšice/Čečelice   12 : 2

Nominace: Matouš, Robin, Pavel, Adam, Šimon, Michal, Tadeáš, Dominik, Hynek, Jakub

Okresní přebor starší přípravky ...skupina A 
FK Neratovice-Byškovice  r.2008

29.10.2017 13:00 SK Liběchov, z.s. (1) FK Neratovice-Byškovice s.r.o. B (8)

Nominace: Lukáš, Tadeáš, Robin, Jakub, Prokop, Dominik, Radovan,  Martin, Adam, Chahin, Šimon

 

22.10.2017  11:00  FK Neratovice-Byškovice B : FC Mělník B  12 : 4

Nominace:  Lukáš, Jakub, Prokop, Hynek, Dominik, Radovan,  Martin,  Matyáš, Matěj, Chahin, Šimon

 

14.10.2017 9:00   TJ EMĚ Mělník, z.s. A : FK Neratovice-Byškovice B  4 : 8

Nominace: Lukáš, Jakub, Prokop, Hynek, Dominik, Radovan,  Martin,  Matouš, Adam, Chahin

 

7.10.2017 11:30 TJ Horní Počaply : FK Neratovice-Byškovice B  0 : 18

Nominace:  Matyáš, Lukáš, Jakub, Prokop, Pavel, Hynek, Dominik, Radovan, Matěj, Šimon, Chahin

 

30.9.2017  11:00  FK Neratovice-Byškovice B : FK PŠOVKA MĚLNÍK  5 : 5
Nominace:  Matyáš, Adam, Lukáš, Jakub, Prokop, Tadeáš, Hynek, Dominik, Radovan, Robin, Martin

 

23.9.2017 10:00 TJ Liaz Vehlovice : FK Neratovice-Byškovice B  8 : 4
Nominace: Lukáš, Jakub, Prokop, Hynek, Dominik, Radovan, Matěj, Šimon, Matouš, Adam

 

16.9.2017 11:00  FK Neratovice-Byškovice B : SK Mšeno 11 : 3
Nominace: Matyáš, Chahin, Martin,  Lukáš, Hynek, Radovan, Pavel, Adam, Dominik, Šimon

 

9.9.2017 11:30 TJ Řepín : FK Neratovice-Byškovice B 1 : 17
Nominace: Lukáš, Jakub, Prokop, Hynek, Dominik, Radovan, Matěj, Martin, Šimon, Matyáš