Jdi na obsah Jdi na menu
 


I N F O 6.10.

.....tyto stránky již nebudou od 8.10. aktualizované, sledujte

https://fkneratovice-byskovice.cz/index.php/tymy/u-11

 

Tréninky starší přípravka U11 -hřiště Byškovice

PO 17.00 - 18.30

ST  17.00 - 18.30

ČT  17.00 - 18.30
………………………………………………….

Rozpis říjen: 

1.10.  17.00 hřiště Byškovice
2.10.  18.00 Gymnastika  2. ZŠ  ( sraz 17.45) boty sálovky

3.10.  17.00 hřiště Byškovice

4.10. OP 17.30 Nera x Lobkovice (hř. Byškovice)

6.10.  17.00 Miniliga U11 Nera

7.10. OP 9.00 Labský Kostelec x Nera  (hř. Kostelec)
---------------------------------------------------------

8.10.  17.00 hřiště Byškovice

10.10. OP  Tišice x Nera (hř. Tišice)

11.10.  17.00 hřiště Byškovice

13.10. Turnaj .. Byškovice

14.10. OP 12.00 Nera x Záryby (hř. Záryby !!!!)

------------------------------------------------------

15.10.  17.00 hřiště Byškovice

17.10.  17.00 hřiště Byškovice

18.10.  17.00 hřiště Byškovice

20.10.   Miniliga U11 Nera

21.10. OP 15.00 Čechie Kralupy x Nera (hř. Čechie )

------------------------------------------------------------------------

22.10.  17.00 hřiště Byškovice

24.10.  17.00 hřiště Byškovice

25.10.  17.00 hřiště Byškovice

28.10.  Miniliga U11  Benešov

------------------------------------------------------------------------

29., 30. 10.  prázdniny

31.10.  17.00 hřiště Byškovice

1.11.  17.00 hřiště Byškovice

3.11.  Miniliga U11 Barrandov

4.11. OP 10.00 Obříství x Nera (hř. Obříství)

-----------------------------------------------------------------

Rozpis září: 

Důležité:   na tréninky a zápasy noste  ručník!!!!!!!!

27.8.  17.00 hřiště Byškovice

29.8.  17.00 hřiště Byškovice

30.8.  17.00 hřiště Byškovice

1.9. Turnaj ..Vykáň u Nymburka - Turnaje Matěje Kocourka

…..……………………………...

3.9.  17.00 hřiště Byškovice

4.9.  18.00 Gymnastika  2. ZŠ  ( sraz 17.45) boty sálovky

5.9.  17.00 hřiště Byškovice

6.9.  17.00 Focení  + trénink hřiště Nera  Byškovice

6.9.   cca 17.30 po focení schůzka rodičů a dětí

9.9. 11.00 Nera x Libiš  (hř. Byškovice)  6:2

…..………………………...…...

10.9.  17.00 hřiště Byškovice

12.9.  17.00 hřiště Byškovice

13.9.  17.00 hřiště Byškovice

15.9. MINILIGA U11 10.30h  Ústí nad Labem

16.9. 10.00 15.9. 14.00  TJ Kly x Nera ( hřiště Kly)

…..……………………………..

17.9.  17.00 hřiště Byškovice

18.9. úterý Turnaj Ondrášovka Cup

20.9.  17.00 hřiště Byškovice

22.9. Turnaj .. Radonice

23.9. 11.00 Nera x Pšovka  (hř. Byškovice)

…..……………………………

24.9.  17.00 hřiště Byškovice

26.9.  16.30 17.30 OP Nera x Byšice (hř. Byškovice)

27.9.  17.00 hřiště Byškovice

----------------------------------------------------

24.11. Fotbalový ples

9.12. Turnaj rodičů ve sportovní hale

---------------------------------------------------------------------

Zimní příprava tréninky

pondělí 17.30-18.30  sportovní hala

středa   18.30-19.30  tělocvična Spolana

pátek    18.00-19.00   sportovní hala

2017-18

24.6. 2018  Čáslav  Krajské finále starších přípravek r.2007 a 2008

Kluci vybojovali  5.místo  z  8 týmů

26.6.2018 | rubrika: Komise mládeže

V neděli 24.6.2018 se v areálu klubu FK Čáslav uskutečnilo krajské finále starších přípravek "U11" . Turnaje, který se již několik let hraje dle pravidel přípravkové kopané na dvou hřištích současně a kde se nejúspěšnějším týmem stává ten,nastřílí nejvíce branek, se zúčastnilo osm týmů reprezentující své okresní fotbalové svazy. Tento způsob hodnocení je již řadu let jednoznačně podporován KM FAČR, s ohledem na podporu ofenzivního fotbalu nejen v těchto nejmladších kategoriích. Turnaje se pak jako zástupci jednotlivých okresů Středočeského kraje účastní kluby, které mají jedno společné, dobrou práci s mládežnickými kategoriemi. Ve vyrovnaných bojích se nakonec vítězem stal  tým FK Kolín.

 Součástí turnaje bylo i vyhlášení individuálních ocenění včetně těch méně tradičních.

Ocenění trenérů -způsob koučování týmu- Tomáš Kučera, Petr Seifert - FK Neratovice-Byškovice

Brankář s potenciálem  - Matyáš Radil - FK Neratovice-Byškovice

http://www.skfs.cz/clanek/krajske-finale-starsich-pripravek-u11.html

 

2016-2017

Krajské finále mladších přípravek "U9" r.2008 a 2009

Kluci vybojovali  3.místo  z  10 týmů

http://www.skfs.cz/clanek/krajske-finale-mladsich-pripravek-quotu9quot.html